3dstudio challenge: round 2

10.07.2005 Autor: 52% (470 hlasů)

Po úspěšném prvním kole našeho klání, přichází kolo druhé, tontokrát na téma "BioTechnologie". Přesné podmínky a zadání se dozvíte dále.

Po úspěšném prvním kole našeho klání, přichází kolo druhé, tentokrát na téma "BioTechnologie". Přesné podmínky a zadání se dozvíte níže.

V našem případě se biotechnologií rozumí, jakékoliv spojení organismu s umělým prvkem, ať už mechanickým, či elektrickým, který ovšem musí být na první pohlet znatelný. Čili můžete vytvořit cyborga a to jak hummanoida, tak i třeba cyberkytku , nebo nanosondu požírající organickou buňku či chlupatou potvůrku s antenkama :-) fantazii se opravdu meze nekladou, stačí když se budete držet tématu.

Podmínky:

- soutěž se neomezuje na žádný software
- hodnotí se kvalita provedení a originalita
- každý soutežící, by měl průběžně informovat o své scéně ve WIP galerii (pokud mu to není umožněno, např.z časových důvodů může doplnit později) - výherce ziská ocenení serveru 3dstudio.cz ve forme zlatého pohárku, který se bude zobrazovat u každého příspěvku ve fóru a komentářích... a pytlík gumových medvídků!Každý smí přihlásit max. 3 obrázky. Uzávěrka soutěže je 7.9.2005 (v případě nutnosti se může tato doba i prodloužit).
Výsledné práce nezařazujte do finální galerie dříve jak v polovině Srpna!
Své práce přihlásíte vložením do galerie, do sekce "3dstudio challenge" (pro vkládání obrázků, je nutné být zaregistrován a přihlášen) nezařazujte je ovšem dříve jak v polovině Srpna!


Případné dotazy a připomínky můžete vkládat do fóra, anebo přímo zde.

Přihlášené práce naleznete na http://www.3dstudio.cz/gallery/challenge~.


Don´t panic! & enjoyboc
52% (470x)


Kdo jak hlasoval?

Komentáře

Text
Editor
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/0 > >>
0 příspěvků