3d studio challenge 8

08.11.2009 Autor: 100% (4 hlasů)

Očekávaná challenge přichází a hlavní cenou bude vítězný model ve skutečnosti, který sponzoruje firma HACKER® model production!

3d studio challenge: 3d model


Tentokrát máme velmi obecné zadání. Nebudeme vás limitovat žádnými striktními tématy, kterých se držet, prostě vyberte z vaší fantazie to nejzajímavější, vytvořte 3d model a pokud budete nejlepší, dostanete 10 cm vysoký model ve skutečnosti!!
Omezeni budete pouze výrobní technologií - mějte na paměti velikost postavy a rozlišení laserového paprsku, který bude model vyřezávat . Plast je pevný, takže se tenkých částí bát nemusíte. V průběhu soutěže sledujte web 3dstudio, kde se bude objevovat seriál o technologii rapid prototyping, ve kterém se určitě dozvíte, jaké možnosti tato technologie pro váš model skrývá.


Sponzorem

je web 3dstudio a firma HACKER® model production
První cenou je vítězný model v maximálních rozměrech 10 x 10 x 10 cm.

Kategorie

Vytvořte 3d model libovolného humanoida, humanoidního robota, zvířete, hmyzu. Model musí být umístěn na (libovolném) podstavci a vytvořen z jednoho kusu. Celková velikost modelu bude upravena do maximálního rozměru 10x10x10 cm. V případě nejasností se můžete zeptat poroty nebo organizátorů.


Pokyny a pravidla

  • Vašim úkolem bude vytvořit 3d model (viz kategorie). Bez textur a bez mapování, roli tentokrát hrají pouze polygony. Pokud chcete, model samozřejmě můžete doplnit i texturami, ale soutěžní render musí být "clay" v minimálním rozlišení 1024 x 768. Veškeré další rendery budou brány pouze jako doplňující. Pokud soutěžící nedodá clay render, nebude jeho dílo zařazeno do soutěže.
  • Soutěž začíná 9.11.2009 a termín dodání výsledného modelu bude 31.1.2010. Do konce února proběhne hlasování porotou, diváky a zástupci firmy HACKER, kteří dohromady vyberou nejlepší model.
  • Soutěžící nesmí použít své starší dílo, nebo jeho část, nebo model volně dostupný na internetu. V takovém případě bude diskvalifikován.
  • Každý soutěžící smí vytvořit pouze jedno dílo.
  • Můžete využít libovolné skripty, pluginy i inspiraci vytvořené třetími stranami. Podmínkou je, že se o nich zmíníte.
  • 3dstudio se zavazuje, že nevyužije model jinak než za účelem poskytnutí výhry (tzn. předá firmě HACKER k vytištění).
  • Soutěžící dávají přihlášením do soutěže souhlas k využití renderů modelu pro potřeby 3dstudio.cz
  • Organizátoři pravidel si vyhrazují právo vyřadit kohokoliv při porušení podmínek soutěže.
  • Organizátoři si vyhrazují právo změnit, případně i zrušit výhru.

Porota

Bude vyhlášena v průběhu soutěže. Porotci se nesmí účastnit soutěže.

Doručení

Model posílejte na adresu info@3dstudio.cz ve formátu OBJ, zabalený v archivu zip, nebo rar. V případě problému (velikost souboru) kontaktujte mailem (info@3dstudio.cz) nebo přes web 3dstudio.cz organizátory soutěže na individuálním postupu.

Výsledný render (případně více renderů) umístěte do svého vlákna o soutěži. Zřetelně označte hlavní render.

100% (4x)


Kdo jak hlasoval?

Komentáře

Text
Editor
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 5/5 > >>
31 příspěvků
09.11.2009 16:20
stalkeroman
Uživatel
 
Super téma a aj cena yea-) Koľko polygónov má mať ten model?