3d studio Challenge 8 – průběh soutěže

16.02.2010 Autor: 99% (3 hlasů)

Challenge je za námi, pojdmě se podívat, jak vlastně dopadla

Jak jistě většina z vás ví, na konci ledna skončil termín pro odevzdání soutěžních prací do osmé challenge na našem serveru. Téma bylo zvoleno úmyslně obecné, tak aby mohlo vyhovovat jak začátečníkům, tak i pokročilým - pro které měla být navíc další motivací hlavní cena v podobě skutečného fyzického modelu vítězné práce od firmy HACKER.

Soutěžní práce, které si níže můžete prohlédnout, k poslednímu dni odevzdali 3 účastníci: PepaCheb, mad a IcemanJ. Práce byly odeslány k ohodnocení následujícím porotcům: Denko, Sniffer, Saman, Tes, zástupce 3dstudio.cz - evolutionn a zástupce firmy Hacker. Vyhlášení výsledků soutěže byste měli očekávat cca do jednoho týdne.

Potěšující zprávou pro soutěžící může být to, že nikdo nemůže být horší než „bronzový". Na Olympiádě by to byl určitě úspěch, ale pro tým moderátorů, který vzhlížel k soutěži s volným tématem a hodnotnou cenou s velkým očekáváním je účast tří soutěžících zklamáním. Soutěž si nekladla za cíl nic menšího, než oživit aktivitu komunity 3Dstudia - jak bohužel ukazuje i anketa, toto úsilí přišlo vniveč. Za sebe a za jacquesse musím tedy bohužel oznámit, že s koncem této challenge, se pro nás uzavírá i kapitola našeho působení na serveru 3Dstudio, minimálně v pozici moderátorů. Přeji všem uživatelům více chuti do práce a spoustu pracovních i životních úspěchů, ať jsou rozhodně větší než ty naše v pozici moderátorů a organizátorů soutěží.

Obolus

99% (3x)


Kdo jak hlasoval?

Komentáře

Text
Editor
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/2 > >>
12 příspěvků
08.04.2010 11:16
maiki
Uživatel
 
sorry, netrafil som na 100% .... a len tak mimochodom, neviem najst projekty prihlasene do sutaze .... kde su???
02.04.2010 08:40
mad
Uživatel
 
jiny vysledek sem snad ani nemoh cekat :( ale co se da delat kazdopadne 3d studia je skoda :(
01.04.2010 15:23
Uživatel
 
Vítěz 3DStudio Challenge!
mate ode mne vzkaz v poste...
01.04.2010 15:18
Uživatel
 
Vítěz 3DStudio Challenge!
je mi lito, ja jsem clanek pripravil, skutecne visi v redakcnim systemu webu nekdy od pulky unora, je v nem i vyhodnoceni, bohuzel zadny ze spravcu nema ani cas na to publikovat dany clanek. s firmou hacker komunikoval predator, ktery od pulky prosince nereaguje...
ja s obolusem jsme po zaverce souteze slozili sve statusy, takze se v redakci 3dstudia nepohybujeme... vubec ted nevim, jestli kluci neco delaji, nebo ne.
v zaloze byla firma z ameriky, ktera dela 3d tisk, chteli jsme se na ten model slozit z vlastnich financnich prostredku, ale protoze se redakce rozpadla, neufinancujeme to (zase tak levna sranda to nebyla).

dost me to mrzi, dokonce jsem premyslel, ze pokud pujdu na maxcon, udelam si nejake protest 3dstudio tricko :( ale ono je to beztak zbytecne, po tomhle webu uz nestekne ani pes
21.03.2010 18:05
mad
Uživatel
 
achjo :(
19.03.2010 19:41
ikonka
Uživatel
 
Musi se prohrabat pracema :-D