23.03.2007 Autor:
Je téměř zbytečné nějak moc se rozepisovat. Pokud někdo chce znát obecné info. o Cinemě4D, popis modulů či historii samotného programu, tak stačí mrknout do WikipediE která už tyto informace obsahuje. Lze předpokládat že s dalším vývojem Cinemy4D budou tyto informace postupně doplňovány. Poděkování za tento čin nelze nasměrovat, no i tak - Děkujeme -.
WikipediE už zná Cinemu4D
26.02.2007 Autor: shinnok
Funker založil thread venovany distributed renderingu. Ak sa chcete dohodnúť na spoločnom renderingu, čo sa môže mnohým z vás vyplatiť, smerujte do tohoto fóra a dočítajte sa niečo viac.
Distributed rendering
26.02.2007 Autor: shinnok
Návštevníkov obľúbeného serveru Maxarea.com dnes určite nepotešila správa o havárii diskového poľa. Ako sa na samotnom linku môžete presvedčiť, chalani intenzívne makajú na znovuspojazdnení maxarey. Želáme skoré uzdravenie.
Maxarea mimo prevádzku
21.02.2007 Autor: Siggi
mame tu dalsi mesic a s tim spojene i vydani noveho cisla free mesicniku CGArena. Velka gratulace patri Shinnokovi, protoze jeho dilo, Age of Numeron , naslo sve misto prave na titulni strane. samozdrejmosti je take making of tohoto dila. WIP thread si muzete prohlednout zde ve foru...
CGArena February 07 Issue
13.02.2007 Autor: shinnok
Na servery Highend3d vysla nova sutaz.. poslite svoje rigy a mozete vyhrat DVDcka od Gnomonu
February Character Rig Contest
11.02.2007 Autor: rochne
Král na vědomí userům dává, že v brzké době další SMCh se konati bude. Ten jež zvítězí v našem klání, bude stědře odměněn. Budemu jest přidělena celá princezna, jako jeho žena a půl království mu padne k nohám. Toto jsou slova krále a ty se jako taková dodržují a jsou platná po celém našem rozlehlém království ...
Speed Modeling Challenge 7