Docik´s WIP

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
docik-docik´s-wip
<< < 0/7 > >>
76 příspěvků
16.12.2010 00:10
TimeBubble
Uživatel

hmm co ja viem. ak chces dorobit ten posledny pict. co vidim v nahladovkach tak neviem neviem.. je natom dost vela prace, skor by som skusil ist do niecoho noveho.. Matrix uz kazdy pozna.... ::)
15.12.2010 19:22
Docik
Uživatel

mozna bych to mohl ve volnym case dodělat
07.10.2010 16:16
TimeBubble
Uživatel

no jo tak good luck s pierkami :-D :-D a s animaciou...
07.10.2010 15:56
Docik
Uživatel

RE G_Taurus a TimeBubble : no toho sem se bal v podstate se oba shodujete, ten tutos sem uz videl a zkousel sem zacatek podle nej a pak sem si rikal ze ja takovyhle kridla ani nechci... Zbytecne slozity.
tady je perfektne videt jak ma ten chuj jednoduchy pohyb kridel-
http://www.youtube.com/watch?v=D8vjYTXgIJw
ale diky za odpovedi
07.10.2010 15:34
TimeBubble
Uživatel

editováno 07.10.2010 15:34:45
Docik: hmmmm tak jakos ja som posledne rigoval aj animoval sokola do jedneho projektu... nasiel som paradny tutor ktory mi usetril hodne casu s tym ako narigovat kridla... jakos narigovat to je jedna vec ale potom to dobre naanimovat hmm.. osobne som cerpal referencie na let orla, podla toho som sa riadil a nakoniec iba mierne poupravil...

inak ten tutor: "http://www.youtube.com/watch?v=uvO4B71mFek"

inak ked si nastavis spravne velkosti Bones tak so skinningom budes mat minimum prace...
07.10.2010 12:22
G_Taurus
Uživatel

Docik: Já bohužel dělám v Blenderu vím že technologicky by se dalo něco poradit ale já zvládnu jenom základní rig napadlo mě že jsem někde viděl rig ptáka ale nevím kde a kdy bude to už možná roky a tam měl pro každé pírko jak ho máš promodelované kost a pak hlavní kost pro hýbaní celého křídla.
07.10.2010 09:42
Docik
Uživatel

Taurus, no tak v podstate je, ale tak v jednoduchosti je krasa, s tema kridlama bych ale potreboval spis helfnout u toho kolibrika dole
07.10.2010 08:20
G_Taurus
Uživatel

pekny muzeum na plazi jenom se mi zda ze je to par upravenych primitiv ale mozna je to jenom dojem :)
07.10.2010 06:50
MJKL
Uživatel

ono to trva nejak dlho :-D
06.10.2010 21:50
Docik
Uživatel

par jich sem padlo, ale koukam ze dodelani tveho robota jeste ztiham to jsem sem snad jeste pravidelne chodil kdyz si ho zacal. Jinak dik za hudbu, dlouho sem sem nic nesypal tak ted se rozthl pytel :D