realflow 5

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/0 > >>
4 příspěvků
03.08.2010 20:53
ikonka
Uživatel

To ted nemam už ale nebylo by to problem udelat ale treba zitra. Ono jsem to testoval i tak ze jsem udelal jen placku, pak na ni dal bednu, do ty bedny jsem pustil vodu vetsim tlakem aby odlitla. Pak jsem to ulozil, znova nacetl a proste ta bedna byla jinde o docela velky kus a letela tim smerem jako predtim ale proste na jinem miste. Nevim jak pak kolidovala pac jsem to vypl ale muzu to zitra zkusit. Ramku mam 6Gb a win 64ky... tak nevim proc by to melo byt pameti. Ale jak rikam, udela mi to kdyz ulozim scenu v maxovi do SDčka. Když jsem obekty jeden po druhem prevedl do OBJ a pak importoval po jednom tak to nedela. To same kdyz ty objekty vytvorim primo v realflow tak to taky jde normalne.
03.08.2010 18:11
ikonka
Uživatel

...nemáš nějaký screeny z toho jak ti skákaly ty objekty pryč? a když ti skákaly, jak probíhala nadále simulace? spadlo realflow? zaplavovala se ta prázdná místa? Jestli je to složitější scéna, tak to většinou padá z nedostatku RAM paměti, ale nejsem u toho, tak těžko soudit.
30.07.2010 11:33
ikonka
Uživatel

Ajaj ze nikdo neví... No už jsem to vyřešil ale takovou horší a těžší cestou ale podle mě to musí jí jinak, vlastně by pak bylo uplně zbytečný ten jejich SD formát.
Každopádně kdyby měl někdo stejnej problém a nevěděl co s tim tak jsem vyexportoval všechny objekty zvlášť do OBJ a ty tam pak importnul. Když to tak udělám tak už to neblbne.
25.07.2010 22:41
ikonka
Uživatel

Čaute lidi, mam tu zase jeden takovej fakt debilni problem.Jde o to že když necham něco v tohle programu počítat, konktrétně mam trubku která rupne a zní se vyvalí voda a začne zaplňovat místnost a začnou lítat nějaký krabice atd... tak když stopnu simulaci a chci pokračovat, ty objekty které jsou v pohybu najednou skočí uplně jinam a je to všechno v pr***. Už jsem fakt naštvanej protože v tohle něco udělat aby to fungovalo a neustále nepadalo je fakt haluz.&lt;div&gt;Kdybych to nemusel přerušit tak by to asi bylo dobry ale fakt nenecham tejden bežet v kuse komp.&lt;/div&gt;&lt;div&gt;Věděl by prosimvas někdo?&amp;nbsp;&lt;/div&gt;