3D vizualizacia

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/1 > >>
11 příspěvků
11.08.2008 11:22
ikonka
Uživatel

po velmi neprofesionalnom pristupe xxandrejxx-a stale niekoho hladam.
dakujem
07.08.2008 15:09
ikonka
Uživatel

xxandrejxx: isto sa ozvem, alebo sa ti ozve kolega
07.08.2008 12:40
ikonka
Uživatel

takze je tu ponuka: Niekto v okoli Presova, kto by vysvetlil zaklady(hlavne nizsie spomenuteho problemu) v 3DS Max, pripadne v inom grafickom programe. Ak by ste o niekom vedeli alebo mali zaujem ozvite sa a nechajte tu na seba kontakt. vdaka
05.08.2008 15:40
ikonka
Uživatel

bohuzial nedisponujem takouto informaciou, kedze to bolo robene pre nemecku pobocku. vysledkom je *.avi filmek, takze ich to asi ani nezaujimalo.
05.08.2008 15:08
Predator
Editor

a v jakym softu to dela ta externi firma?
05.08.2008 14:37
ikonka
Uživatel

Predator: Netusim kolko nieco podobne trva vytvorit, no vyhodnejsie to urcite nie je. Doteraz to robila externa firma a asi by nevznikla takato poziadavka ak by to bolo lacnejsie ako zakupenie a vyskolenie na dany soft. Po dalsie je v tom aj obchodne tajomstvo a zverovanie dat externym firmam.
05.08.2008 14:25
Predator
Editor

kaspy: no pokud se jedna o jednu animaci (nebo jen nekolika malo jednou za cas) tak bude mozna vyhodnejsi nekomu to zadat kdo si s tim za jedno odpoledne poradi...
05.08.2008 13:35
ikonka
Uživatel

Praveze pokial viem tak autodek inventor dokaze len to co aj ProE WF3 v ktorom mam vytvorene modely a to jednoduche rozpohybovanie, tj. napr otacanie valcov, pohyb piestov a pod. Ja vsak potrebujem zobrazit zavadzanie pasu plechu, ako postupne prechadza cez stroje a to ProE vytvorit nedokaze. Potreboval by som nejaky prehlad programov ktore by nieco podobne dokazali a zaroven by boli uzssie previazane na CAD. pretoze napr. do 3D Max musim previest modely na *.step alebo iny neu format cim stratim väzby v zostave a pravdepodobne by som ich musel znova definovat.

Co sa tyka narocnosti programu, nie je to pre moje sukromne ucely, firma by si zaplatila aj skolenie...
05.08.2008 13:14
BENDER
Uživatel

kaspy: skus autodesk inventor
05.08.2008 12:03
PetoBoso
Uživatel

Step je ak sa nemylim Nurbs format, takze si to robil asi v nejakom strojarskom modelari. ak je to jednoducha animacia tak by sa to mozno dalo spravit aj tam. V 3ds Max by to samozrejme islo zanimovat perfektne ale ak si v nom este nerobil tak to by si na prvy krat asi nespravil.