animacia

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/0 > >>
5 příspěvků
27.09.2009 20:44
ikonka
Uživatel

vdaka :) Tym DOF-om asi myslis focus. No ja som to urobil hlavne koli tomu, ze este nemam skusenosti s mattepaintingom. Keby som ho zmansil alebo odstranil, tak by to vyzeralo fakt zle. Uz mam v hlave novu animaciu a mala by byt omnoho lepsia. Tak si na ten focus dam viac zalezat :)
26.09.2009 12:17
Predator
Editor

paradni to mas, ten dof ti tam dela bordel hlavne v tom zpomalenym zaberu, pak v prostredni casti to probliknuti obrazu by jsi moh taky poresit a na konci ta sekvence s mimikou obliceje je zbytecne dlouha nic nerikajiciyea-)
25.09.2009 21:56
ikonka
Uživatel

vdaka za koment. Ma to moc chyb. Som si toho vedomi. Beh je tam prilis strnuly. Mal som to urobit v casovom intervale 6 dni tak som bohuzial nemal cas sa k tomu vratit. I ku koncu ked sa tvari by to trebalo doladit. No mne tam najviac vadi ten mattepainting. Ufff..to bola ale sebakritika :D
25.09.2009 19:28
lexus
Uživatel

celkom fajne..k samotnej animacii by boli dake vyhrady ale radsej nech sa vyjadria povolanejsi..na to ze je to druha animacia tak super
25.09.2009 17:40
ikonka
Uživatel

Nevedel som kam to dat...tak som to dal do tejto kategorie. Nedavno som dokoncil svoju druhu animaciu. Hotova bola za 6 dni. Komenty, kritika a rady su vitane :)

http://www.youtube.com/watch?v=tc9GBNXCipw