Vysoka skola...poradte

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/1 > >>
18 příspěvků
16.02.2011 14:42
ikonka
Uživatel

odpovedel sem ti na ten mail:)
15.02.2011 14:14
ikonka
Uživatel

Děkuju za názor, vim že škola mi dá pouze základy a že je to hodně práce doma, už teď se snažim dělat něco domaa za pomoci tutorálů na youtube.
Ale de mi také o to, že když budu chtít pracovat v zahraničí v tomto oboru, což bych chtěl, tak jsem slyšel a i z vlastní zkušenosti vím že se titul hodě zohledňuje a práce se shání snáž. Takže ty myslíš, že je jedno kterou ze škol si vyberu, že to všude bude stejné?

děkuju
13.02.2011 15:02
evolutionn
Admin

MarekBlascik: skola ti da to co si z nej vezmes ale tu ti hovorim, ze skola ti da maximalne nejake zaklady a ty si budes musiet nadrabat doma, poveceroch atd. Ja osobne by som zvolil ked tak nejaku vtipnejsiu skolu ktora ta bude bavit a popri nej ucit sa a rozvijat v oblasti 3d grafiky a to tutorialy,graficke forum kde sa budes prezentovat a ludia ta nasmeruju alebo ti povedia co zlepsit a co nie. Ked chces sa naucit grafiku na urovni , tak na skolu zabudni vsetko musis sam.
Osobne som mal na skole prvy rocnik Rhinoceros a neviem z toh nic a ked som chcel sa nieco naucit a mal som otazku na profaka tak najskor nevedel, potom si sadol za stol pozrel asi nejaky help/tuorial alebo priatel na telefone a potom mi ponukol riesenie ktore bolo neadekvatne , cize ziadne.Dalsim rocnikom som mal Mayu a nic z nej neviem lebo osobne mi bolo na dve veci sa ucit iny soft a hodina prebiehala tak ze co on spravil za semester alebo presnejsie za dve hodiny uplne zlozitou cestou alebo cestou ktoru nikto nepochopil ja som si otvoril Max a mal som to za 5 minut. Takze koniec koncov skola ti da maximalne zaklady viac nie.
13.02.2011 11:46
ikonka
Uživatel

nebo kdybyste měl někdo ňákej typ na studium v zahraničí, taky klidně :)
13.02.2011 11:01
ikonka
Uživatel

Ahoj,

o 3D modeling jsem se začal zajímat nedávno, takže spíš se zjšťuji v čem se učit, ale pro nedostatek peněz to není jednoduché. Jsem opravdu amatér a zatím pouze objevuji spoustu nových věcí. Zkouším si zjišťovat kam na vejšku, když bych se v budoucnu chtěl živit 3D modelingem nebo animací. Jak sem se dočet tady tak ve Zlíně daj dost na kresbu a to není zrovna moje nejsilnější stránka, ale koukal sem že podobné školy jsou i v Jihlavě nebo v Plzni, i na Brno sem koukal. Ale moc nevim co mi jaká škola může nabídnout, tak jestli někdo máte ňějaký typ nebo doporučení kam jít nebo po čem se koukat, tak Vám moc děkuju.
09.11.2010 06:18
ikonka
Uživatel

no jo no...muzu aspon zkusit stesti...co se da delat...diky za nazor
09.11.2010 00:34
evolutionn
Admin

editováno 09.11.2010 00:36:41
Cadel: ist na taku skolu je treba vediet viac ako len hruby zaklad 3d lebo 3decko je len nastroj ako aj ceruzka alebo dlato alebo cokolvek. Ak nemas kreativne ,koncepcne myslenie a nevies sa volako predat respektive si aj svoj vytvor obhajit alebo este lepsie ze si to nikdy nerobil ,tak nie nemas sancu ani tento alebo tento sa mozes ist prejst na tie prijimacky ale tak ber do ohladu ze na treti krat by to slo ale fakt ze nemas skoro ziadne portfolko a ludia o tebe nevedia a mas len gympel a odhodlanie nestaci ;)

Ak chces ist na skolu len koli 3d tak to je hlupost lebo sam sa naucis viac , rychlejsie ani moc nie ale keby si do toho hupol a zamakal ,tak skor nejake studio a tak ale inak co sa tyka inej cesty odpoved znie , skusit nieco ine :)
08.11.2010 22:56
ikonka
Uživatel

no jo..porad ale lepsi odejit z toho ted...nez pak bude pozde...a budes delat to co nechces...nevim..to je jenom muj nazor
08.11.2010 20:32
chora
Uživatel

Cadel: je mne lito toho roku a pul (resp. pak dvou let) a to studovani uz ma celkem nudi... jinak bych to zkusil uz loni.
08.11.2010 19:10
ikonka
Uživatel

no jenom doufam ze to bude trochu jiny nezs rikal....stavebka musi byt pekna nuda...to verim...vsak to muzes zkusit zase na prumyslovy design....odkud jsi?