mBank

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/1 > >>
10 příspěvků
29.09.2009 10:08
Obolus
Uživatel

ma i nevyhody - nemuzes prevadet prachy do zahranici, sporici ucet uz neni to co bejval (v porovnani s jinejma), za dobu co jsem mel predtim ebanku tak se mi stalo jedinkrat, ze vypadnulo internetovy bankovnictvi, tady se mi to stalo nekolikrat (sice jen na kratkej cas, ale i tak to byla otrava). celkove bych ale mbank urcite doporucil. nedostatek pobocek minus neni - pobocky na nic ted uz nepotrebujes.
29.09.2009 09:32
Manwë
Moderátor

Obolus:
tak tak ::) ... to vidim ted, kamosi z koleji porad resi kde maj bankomaty jejich banky (tipek platil NEUVERITELNYCH 300 za nejaky vyber/prevod, jsem nechapal...)

a i kdybych nahodou pretahl ty 3 vybery tak 19kc je porad vpohode oproti jinym bankam
29.09.2009 09:02
Obolus
Uživatel

Predator: 3 vybery z jakejchkoliv bankomatu jsou zdarma, takze zadny vlastni mit nepotrebujou. nemusis proto resit, kam mas jit vybrat, aby ses pritom nepodelal, ze prijdes od 40 korun :o)
28.09.2009 22:46
Predator
Editor

Manwë: ....jedina nevyhoda ze maji malo pobocek...a jak je to s bankomatama? protoze si ted nevzpominam ze bych ho nekde videl
28.09.2009 21:42
Manwë
Moderátor

ted se po skoro 2 letech divam ze jsem tu zalozil ten topic kdysi... takze po 2 letech muzu mBank fakt jenom doporucit... nechapu lidi co plati cokoliv mesicne za to ze maj banku...
ja jim za ty 2 roky dal jednou 19kc kdyz jsem jednou vybral po 4. v mesici z bankomatu (3 vybery mam zdarma z jakehokoliv bankomatu)... jedina nevyhoda (me to ale trebas nevadi vubec) ze ma malo pobocek a tak pokud mate hotovost tak si ji moc nemuzete hodit na ucet (jelikoz dostavam vsechno bezhotovostne tak mi to nevadi vubec)
30.11.2007 20:32
Manwë
Moderátor

Predator:
No ja vim no, ale tahle to ma bez poplatku...
29.11.2007 07:19
Predator
Editor

editováno 29.11.2007 07:21:38
Manwë: KB Banka ma taky ruzna oceneni a svine mi strhavaj za vedeni bezneho (studentskho) uctu balik penez. V cechach totiz primarni zisk bank neni z financnich investic tvych penez ale z poplatku tveho uctu a bankovnich operaci::(
28.11.2007 14:38
Manwë
Moderátor

b.u.f.f.:
no prave ja cetl ty komentare i na forum, navic tahle banka vyhrala v polsku hodnoceni jako "nejlacinejsi" banka, nemaji platby za vedeni uctu, za prevody atd...
28.11.2007 14:37
b.u.f.f.
Uživatel

Já teda hážu všechny banky do jednoho pytle. Každá něco slibuje, každá má svoje "úžasně výhodné" nabídky. Ale o nevýhodách a o tom, kde, a jak tě voškubou už mlčí.
Takže si ten účet u nich klidně založ a čas ukáže.
28.11.2007 14:11
Manwë
Moderátor

Je to sice hodne OT, ale premyslim ze si ted na 18ku udelam bankovni ucet, a celkem me zaujala nabidka nove banky mBank ( www.mbank.cz ).
Tak jsem se chtel zeptat jestli o ni co nevite atd...
Cetl jsem nejake komentare a diskuzi a vypada to na solidni firmu.