RPG Legie Zatracenych hledá schopné grafiky

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/0 > >>
9 příspěvků
16.06.2008 12:12
ikonka
Uživatel

BlackFlash: engin uz je (sice se furt dela ale uz je)
16.06.2008 12:11
KubkoPN™
Uživatel

Obolus: Súhlasím ... ten web je nič moc ... Keď tak tak aspoň nainštalujte joomlu a k tomu pekný skin s úpravami a hneď to bude decentnejšie ... a takisto nejaký obsah lepší by tomu rozhodne nezaškodil.
16.06.2008 08:13
BlackFlash
Uživatel

co grafika, som zvedavy kto Vam urobi engine :-D
16.06.2008 07:08
Obolus
Uživatel

tak prvne preju hodne uspechu s dokoncenim projektu, k jeho dokonceni bude potreba urcite spousta nadseni a hlavne sehnani dalsich lidi. to prvni a velmi dulezity vam asi nechybi, ale tim webem kde svuj projekt propagujete tu druhou cast pohrbivate. lidi co pracujou zadara se i sehnat nechaj, ale z vaseho webu bohuzel nabudou velmi rychle dojem, ze vas projekt je jen jeden ze sta podobnejch, odsouzenej k neuspechu.

zmente web, pridejte do nej nejaky koncepty, hotovy modely, vlastni ukazky z enginu, lip rozepsanej pribeh, scenar... fakt tam nemate nic a na nic se nechytaj ani ryby, natoz zacinajici grafici.
15.06.2008 21:30
KubkoPN™
Uživatel

Dlahan: Myslím, že mimo kamarádov nenájdeš moc ľudí ktorý by do toho išli ... napr. ja aj keby idem, tak si poviem nič z toho nemám ale poviem, že na tomto som spolupracoval .. a budú všetci čumeť, ale len ak to bude dobré ... ale je aj možnosť, že buď to nebude, alebo to bude prepadák a potom už to nie je referencia ale trieskanie si hlavy o klávesnicu a vešanie sa na myšku, prečo ja debil som do toho išiel ... a zadarmo dneska už nie je nič
15.06.2008 20:59
D.L
Uživatel

Dlahan: tak potom napocitaj do desat a opytaj sa sam seba ci ti niekto bude robit zadarmo este ked tam mas take poziadavky to som fakt zvedavy
15.06.2008 17:57
ikonka
Uživatel

jj
15.06.2008 17:31
Mousek
Moderátor

samozrejme zadarmo ze ? :D
15.06.2008 09:17
ikonka
Uživatel

Jsem hlavní 3D grafik Legie zatracených a hledám kvalitní 3D grafiky ( viz: link )

Pište na email mistr.dlaha@gmail.com

hledame jak low-poly tak hight-poly grafiky.