koupim 3d modely

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/0 > >>
9 příspěvků
07.05.2010 13:11
MilosJakubec
Uživatel

hovno z nutrie :D no ja tam mam vyse 200 ::l
07.05.2010 13:09
MilosJakubec
Uživatel

na to som tiez prisiel :D a sak sa to da rozpocitat nie? a to amte take prijmi ze danite?
07.05.2010 12:48
Obolus
Uživatel

jedinej problem je v tom, jak to danit, kdyz tam je vic lidi
07.05.2010 12:12
Siggi
Admin

MilosJakubec: ja myslim, ze jo... ::) rozhodne lepsi, nez mit treba 10 modelu... ( a proto jich mam 9 ::D )

rozhodne verohodneji vypadaji prodejsi, co jsou DIAMOND a maji tam kupu modelu, nez nekdo, kdo tam ma hovno z nutrie...
07.05.2010 10:35
MilosJakubec
Uživatel

myslite ze sa oplati byt viacery na jednom ucte?
06.05.2010 15:59
Siggi
Admin

jj, jasne, chapu jak to myslis ::) jenom mi to proslo zajimave jak jsi to podal ::D

snad se povede a nekoho najdes, kdo by ti takto vypomohl...

ja tahnu svuj TS ciste sam a jak tak vidim, tak to asi nebyla nejlepsi volba... ale hlavne, ze se semtam neco proda... ::)
29.04.2010 12:04
Obolus
Uživatel

asi to zkusim napsat vic polopaticky, aby to davalo vetsi smysl...

jsou lidi, co daj dohromady par slusnejch modelu. nemluvim o desitkach veci, ale proste par kousku.

tem se podle me moc nevyplati z casovejch=financnich duvodu zakladat si pro par modylku ucet na TSku bo vic uctu na vsemoznejch serverech, vyplnovat vstupni formulare bo nedej boze zadat o itin (kterej doted nemam ani ja :D), udelat prezentacni rendery, vyrizovat si paypal bo cekat az se jim nastradaj penize na sek bla bla bla atd... startovat od nuly s clear uctem za nizsi royalties s tim vyhledem, ze tam bude mit clovek vzdy jen par modelu podle me nedava moc smysl.

nerikam, ze prodat ty modely me bude terno, ale je to lepsi nez dratem do oka s minimem starosti. je mi jasny, ze moc takovejch lidi asi nesezenu (jestli vubec nekoho) - ale jak rika mc murphy - aspon jsem to zkusil :o) ten kdo je aktivni a je schopen udelat desitky dobrejch veci, tak do TSka pujde asi sam - to je mi uplne jasny.
29.04.2010 09:39
Siggi
Admin

Obolus: no ty vole, tak toto me pobavilo ::D ::D

filozofie jsem sam zhnily neco delat, tak to od vas koupim dozajista predci i samana a jeho "hele, na zakazku mi udelej toto" ::)

jinak s TS je pravda, ze se za poslednich par mesicu prodeje vyrazne zvedly, tak to vypada, ze to pujde zase dobre....

Podle me ale spise lidi popozenes k tomu, aby jsi svuj acount zalozili sami ::)
28.04.2010 17:52
Obolus
Uživatel

editováno 28.04.2010 17:58:24
koupim 3d modely s pravem na resell

nabidka je cilena na vsechny, co maj na disku par slusnejch veci, ale nemaj s nima zadny plany do budoucna. at proto, ze jsou pohodlny, jsou uz nekde zamestnany ve firme za lepsi prachy ze se jim to nevyplati nebo na to nemaj cas. na druhou stranu by se nebranili tomu neco jednorazove dostat.

rad bych udrzel svuj TS account aspon trochu "ve forme", bohuzel jsem strasne linej cokoliv v posledni dobe udelat.a tim vic me stve, kdyz vidim u ostatnich lidi ze neco udelaj "sobe do sufliku".

mam zajem jen o kvalitni, kompletni veci. nemusej bejt ale nutne natexturovany ani namaterialovany.

dohoda idealne po icq: 327703300 nebo email: ales_zvolanek@yahoo.com

zadny dohody, smlouvy o dilo a dalsi oper picovinky nevyzaduju. staci mi to na cestny slovo. kdyby toto presto nekdo chtel, tak bysme se taky snad nejak dohodli.

diky