Turion vs Centrino

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/2 > >>
21 příspěvků
20.09.2008 13:00
Manwë
Moderátor

BENDER:
ten Pavillion uz mam, nemuzu si ho vynachvalit az na to ze musim trpet jehoVisty no... ale fakt si na nej nemuzu stezovat...
20.09.2008 11:50
BENDER
Uživatel

Manwë: Ja som mal davnejsie problem, kupil som si Pavillion a XP tam dat proste nesli, neskor som zistil ze HP oficialne vobec nema podporu pre XP !! cize vsetky ovladace co ma tvoj kamarat su neoficialne veci, ja som proste tie XP na nom nedokazal plnohodnotne rozbehnut a nastastie sa mi ho podarilo nakoniec vratit a kupil toshibu ktora mi nebrani pouzivat operacny system aky chcem, a bacha na pavilliony niektore maju vadu ze pri chode na baterku a nielen na nu paradne piskaju, ten moj to robil tak si to vyskusaj u kamarata,
20.09.2008 00:36
ikonka
Uživatel

firex1: jasne malo by sa to dat downgradenut na XP....myslim ze zalezi od toho aku vistu tam mas...kazdopadne naco si kupovat v dnesnej dobe XP to fakt neviem...ked to kupim s vistou tak to budem pouzivat nie...
02.07.2008 09:12
Manwë
Moderátor

:
jj ja nastesti doma v pokoji bile steny moc nemam ::)

firex1:
kamos ma presne tenhle Pavillion a ma na nem XP, takze vim ze to jde
01.07.2008 23:13
firex1
Uživatel

Manwë: prosim ? kup a zkus ... to ze sata, je uplne jedno, kdyz se u nas kupoval pavilion, tak byli verze jen s preinstalovanymi visty, a podle vsech diskuzich na ty notase nejde dat xp, to samy na nektere nove asusy, a co ja vim jeste na ktery ...
01.07.2008 20:56
Uživatel

Vítěz 3DStudio Challenge!
Manwë: na pohled vypadaji ty leskle displeje fakt lip, ale zkus si u nej posedet (jestli mas tu moznost) za jasneho dne v mistnosti s bilymi zdmi a pak to porovnej s matnym displayem ;) pokud se ti bude zdat lepsi, pak ho ber, jinak jeste popremyslej ;)

btw. myslim, ze moc lcd monitoru s lesklym displayem se nedela (v porovnani s lesklymi). nevim proc je to u notasu tak popularni, proc vsichni kopiruji "apple look" :) ale asi to lidi berou, protoze to je image
01.07.2008 17:52
Manwë
Moderátor

:
presne tohle jsem si rikal ::) pravdepodobne pujdu do toho Pavillionu....
jj ja si taky myslim ze ten rozdil poznam tak akorat v tom ze budu cumet jak mi to vsechno skvele slape oproti mymu starymu PC, takze bych rozdil mezi Intelem a AMD stejne jinak nepozoroval...

Jinak ja chcu urcite leskly display... budu to muset nejak vykutit s tema odrazama, ale bracha, deda i teta maj matny a je to hnusny, oproti tomu kdyz jsem videl notas od kamose co ma leskly tak jsou ty barvy fakt uzasny... akorat si je treba davat bacha na ty odrazy no...

firex1:
proc bych nehodil? vpohode... akorat musis umet nainstalovat XP na SATU...

Obolus:
jj HP se mi taky moc libi, ja fakt uvidim jak (a hlavne jestli) u nas bude ta Toshiba, ale radsi bych sel do toho Pavillionu, prece jenom je to poradna znacka, overena, a myslim ze jestli "starsi" notas stoji 15,7k a novy s podobnym vykonem o 2k min tak to asi vypovida o kvalite...
01.07.2008 16:49
Obolus
Uživatel

editováno 01.07.2008 16:51:05
Manwë: no ja si ted koupil toshibu (asi 300) a jsem spokojenej, designem si myslim je minimalne pro me lepsi nez ten hp.

co me na ni vadi je lesklej displej, kterej ma mit sice lepsi barvy nez matnej, ale kdyz je vidim jen z poloviny a z poloviny sebe, tak to moc velka vyhoda neni :o). kdyby z us mely brzy prijit ty novy toshiby za 12k, tak to bych pockal.

hpcko ma jinak tchyne a taky se mi nezda na muj laickej pohled vubec spatny. skoro bych i rekl, ze at si koupis to bo ono, nemuzes slapnout vyslovene vedle.

p.s. ta toshiba je jinak leskla cela, nejen displejem, takze pri pohledu zblizka je dost zapatlana cela, ale i tak se na ni pekne kouka :o)
01.07.2008 15:04
firex1
Uživatel

Manwë: pavilion mame taky v rodine :) nadhernej notas :) jenom mi na nem dost vadi, ze krom linuxu a visty nehodis nic jinyho ...
01.07.2008 11:23
Uživatel

Vítěz 3DStudio Challenge!
Manwë: asi takhle: amd je (alespon byvalo) levnejsi, takze pokud planujes za dva roky kupovat dalsi pocitac, ci jinak upgradovat, asi se vyplati spise amd, nez drazsi intel. ja jsem cely zivot mel (od 386) amd a intel mam az tedka v notasu, protoze neplanuju v blizke dobe kupovat jiny... a zadny vykon ve stabilite necitim.
kdysi se rikalo, ze amd je topeni, pak se zase rikalo, ze intel je topeni, beztak topi oboje :)
hp je z mych zkusenosti dobra znacka, jen bych (z osobni zkusenosti) nedoporucil leskly display, odrazi se v tom kazda blbost, napriklad kdyz na to chcete koukat ve vice lidech...