3DStudio.cz meeting

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/0 > >>
8 příspěvků
29.11.2007 19:39
Seki
Editor

Treba maxcon a No remorse ::)
29.11.2007 19:38
The.bob
Main Admin

TreWoR: no to je fakt, ale do konce roku nebude time =)
29.11.2007 16:58
KubkoPN™
Uživatel

The.bob: Tak to jo v lete nebo i na jaro by se dalo neco urcite ::) jenom toto je nevyuzite, tak proto jsem to sem hodil :-D ...
29.11.2007 15:50
TreWoR
Uživatel

The.bob: co mas proti zime?? ::) vzdyt se da lyzovat :;) a chlastat se da i v zime ::)
29.11.2007 13:33
The.bob
Main Admin

KubkoPN™: tak to je spatne, 6. jdu na chinasky a 7 jsem v divadle::) ale jinak urco dobry napad, dal bych neco podobneho, ale az bude teplo aspon trochu: )
29.11.2007 10:04
KubkoPN™
Uživatel

Predator: V lete sa to dá kedykoľvek vybaviť, len to treba vedieť dopredu trocha ... ::) ale toto už je objednané a vyzerá, že to bude nevyužité tak ma napadlo toto ::)
29.11.2007 09:49
Predator
Editor

fajn napad ale mam to trochu z ruky cca 400km ::) takze asi nedorazim, no ale v lete bych chtel na dovolenou na slovensko, tatry a tak a za tvrdou ceskou menu si tam poradne uzit tak kdyz bude neco v lete tak bych o tom vazne uvazoval
29.11.2007 09:38
KubkoPN™
Uživatel

Dostal som taký nápad, tak sa s Vami o neho podelím :

Asi pred mesiacom sme sa partia ľudí v škole dohodli, že pôjdeme na chatu na pár dní. Vybavil som si teda cez otca ich firemnú chatu, ktorá je v podstate za pár korún. Ale vyzerá to tak, že nikto nakoniec nechce ísť, preto ma tak napadá, že či by nemalo niekoľko ľudí z tohoto fajn serveru záujem sa tu stretnúť a spraviť takú víkendovú akciu ::)!?

Aj keď viem, že je to dosť narýchlo, tak sem dám pár informácií, keby sa tu nejaká fajn partia dala dokopy, tak by to mohlo byť zaujímavé.

Chata : je to kúsok od Liptovského Mikuláša (SR). V dedinke menom Bobrovník. K dispozícii by sme mali veľký rodinný dom (cca 18 postelí) s veľkou záhradou. Cena je bežne okolo 200SK/noc/1 osoba, ale dá sa dohodnúť.

Napr. Bude nás 15, a budeme tam tri dni, tak zaplatíme za 8 tri dni, za 4 dva dni a finito :) ...

Dátum : objednané som to mal nasledovne -6.12.2007 až -9.12.2007

Blízko sú termálne kúpalisko Bešeňová, aquapark Tatralandia. Lyžiarske stredisko JASNÁ zatiaľ nie je zatiaľ v prevádzke, ale pre lyžiarov je možnosť navštíviť Štrbské Pleso, kam je to síce okolo 50km, ale ja by som si tam výlet spravil. Ale dá sa tam docela dosť dobre zabaviť, ked je dobrá parti ľudí.

Ak by bol záujem, tak napíšte kto áno a pokiaľ by sa tu dačo zozbieralo, tak by som sem dal podrobné info ::).