Vray - chybule

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/0 > >>
4 příspěvků
30.10.2008 13:16
Obolus
Uživatel

Loucher:
koukal jsem se jeste na geometrii a asi to bylo tim - cast objektu mela flipnuty normaly - sice jsem pouzil 2sided material, ale asi to diky tomu blblo. nyni vse ok, diky za radu.
30.10.2008 13:03
Loucher
Uživatel

Manwë:chyba nieje u teba, na cgsociety sa to riesilo a bud nebudes pouzivat VFB alebo si hair&fur konvertnes na mesh avsak vraj je tam bug s uvw. pripadne pouzi spline.neviem co stym presne chces robit tak si vyber...pripadne vray fur :;)

Obolus: hod lepsi detail moc tam toho nevidim ale vyzera to ako pri overlappnutych faceoch..co pouzivas na primary bounces? irra? mozno nizke raty a treshe
30.10.2008 11:17
Manwë
Moderátor

No, nevim jestli to je chyba nebo ne, ale kdyz mate zapnuty VRay FrameBuffer tak se nevyrenderuje Hair and Fur modifikator (jestli je chyba na moji strane tak reknete, smazu to)
30.10.2008 10:50
Obolus
Uživatel

Zdar

posledni dobou jsem narazil na nekolik chujovin co mi dela vray a tak bych je rad jednou provzdy vyresil a znal i priciny.

&nbsp;

www.obolus.net/wtf.jpg

tu je ta prvni blbost, co mi vray hazi (nejaka priblbla interference gi u blizkych rovnobeznych objektu). co s tim nevite nekdo a kde je pricina?