Studio settings for car render

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/6 > >>
66 příspěvků
02.03.2008 08:25
evolutionn
Admin

thx guys , snad to troska pomoze
28.02.2008 16:25
MilosJakubec
Uživatel

evolutionn: vyborne to vyzera a s tou PP je to uplne real yea-)
28.02.2008 13:12
kovy
Uživatel

evolutionn: dobre to je yea-)
28.02.2008 09:02
evolutionn
Admin

pouzil som adaptiveDMC-1/4 AA-catmul
IR CP-very low
LC- 1200/0,01
DMC Sampler - default

nejak vysoke hodnoti som nedaval , len som to renderoval uz najnovsom Vray
28.02.2008 08:30
FUNker
Uživatel

editováno 28.02.2008 08:31:06
vyzera perfektne :;) Pocuj a co image a QMC sampler. jake si poouzil tie teraz ked to mas tak pekne ostre a pritom vyhladene vsetko ::) Predpokladam ze si to celkove pocital na dost vysokych kvalitach. ::)
28.02.2008 07:35
evolutionn
Admin

chyb je tam ako maku ale nemam absolutny zaujem to editovat v tom pidi okne ::(
28.02.2008 07:13
evolutionn
Admin

RT na obrazkoch som nechal na uvazenie original velkost ktory prislucha RT je 3600*2100 , tu je orezana verzia kedze vela z vas maju mensie rozliska
28.02.2008 07:10
evolutionn
Admin

editováno 28.02.2008 07:23:15

no ako vidim tak este stale tapate s nasvietenim , materialmi a kompozicou a nemenj kvalitu renderu.Kedze som si nasiel cas tak som sa pokusil co najvierohodnejsie vyrenderovat Renault Clio(model je z evermotionu alebo z doschu presne nevien)

dobri render predcchadza dobremu pomerne kvalitnemu modelu , dobremu nsvieteniu (ako dobre nasvietit vam nedaju ziadne POUCKY!!!, to treba mat aj cit pre to) a konec koncov aj kvalitnemu materialu co najvernejsiu realnemu zlozeniu (avsak toto neni pravdilo kazda scena je jedinecna a mal som aj take kde bol material uplne deafultni a podal realny vyzor)

Aby som omc nekecal tak tu je orgonial render asi na stvrty pokus

ked je dobri zakladni render tak neni problem s postprodukciu , ale pozor postprodukcia by nemala 

presahovat ako nejake farebne korekcie,nejaky ten kontrast alebo levelovanie

tu je vidiet ze niektore som troska aj stmavil/zosvetlit pomocou dodgea burn tool, dobre je troska aj cez Sponge tool presaturovat co sa tyka hlavne

farebnich nevyraznich svetiel(toto len v pripade ked render nebude splnat urcite poziadavky) 

dalej tu je nastavenie sceny, ako je vidiet ja dost basic , ale fantazii sa medze nekladu (vyvarovat sa gycovim studiam ), ako je vidiet 3 Vraylights su nasmerovane na plane nie na auto , a jednu co je na hrane

auta je koli tomu otocene dole aby vytvaralo troska silnejsi odlesk

materialy su velmi jednoduche , zakladni carpaint je len v jednom layeri + zapnuty fresnel, ostatok

ako disky su troska blurnute rekcie , koniec koncov sklo s IOR 1,1-1,2  

11.02.2008 14:03
Uživatel

Vítěz 3DStudio Challenge!
kdybych to mel oznamkovat, tak model 3 render 4...
zatim to neni v takove modelove fazi, aby se to dalo renderovat a navic nastaveni toho renderu (sceny + matrose) je nejake mdle
11.02.2008 02:08
BlackFlash
Uživatel

:)