PROBLEM: Render viacerymi kamerami

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/1 > >>
11 příspěvků
30.01.2008 17:45
Uživatel

Vítěz 3DStudio Challenge!
on je na to myslim i nejaky skript, ktery ti udela z nekolika kamer jednu "animovanou", beztak bude na scriptspotu
29.01.2008 19:45
maiki
Uživatel

Siggi: jj aj to som pouzival
29.01.2008 14:01
Siggi
Admin

maiki: a nebo jeste jednoduseji :;) ... vem si jednu kameru a tu si jednoduse naanimuj, aby byla pri kazdem framu v tom miste, kde chces... snapni to na ty stavajici a kdyz chces renderovat, das v klasickym renderu jako animaci... range frame 1-3 ::)
28.01.2008 19:28
maiki
Uživatel

TheArthurius: presne .... vdaka...ale spravil som to tak isto,ale podla tohto tutoru ...
http://3dk.org/tutorial/Matrix-Bullet-Time-Freezing-Scene-and-Spinning-Camera-.html
28.01.2008 19:00
TheArthurius
Uživatel

no ja video post pouzivam asi najcastejsie na tuto pracicku ::D a ak si nenasiel ten tutor tak: otvor video post - stlac "add scene event" - napis nazov, vyber kameru, v casti scene renge odznac tie locky... a nastav hodnoty zaciatku a konca snimania zo sceny a v casti video post ako dlho to ma trvat vo vysledku (pracujes s pomyselnou timeline - ta co sa znazornujem potom v okne video postu) - je lepsie pre presnost si casovu os prepnut na na nieco viac rozkuskovane ako FRAMES:TICKS alebo podobne. ty vsak asi nechces robit ziadne spomalovacky taze tie locky nemusis odskrtavat a zdavas len cas do video postu a pridavas eventy s novymi kamerami a s postupnym casom "ucinkovania". nakoniec pridaj "image output event" a tam nastav cely cas trvania a subor do ktoreho chces ulozit cely vysledok. renderujes cez "execute sequence" vo video poste.
28.01.2008 18:31
TimeBubble
Uživatel

každopadne myslím že sa dajú použiť obe variatny. v max6 tušim batch render ešte nebol. ::)
28.01.2008 18:27
ikonka
Uživatel

jo,to jsem taky potreboval, pokud myslis to co ja tak Rendering->Batch render, sry pokud jeto blbost, ale tak jak si psal, at to renderuje z jedne kamery,pak z druhe,atd..::)
28.01.2008 18:25
PetoBoso
Uživatel

skus batch render
28.01.2008 18:22
maiki
Uživatel

TimeBubble: aha ...asi viem ktory tutos myslis. ...ale nevedel som ze to tam je ...skusim ho pohldat ...dikes ...

ale keby dakto vedel z hlavy,tiez by som sa nehneval ::D
28.01.2008 18:06
TimeBubble
Uživatel

maiki: ešte niekde za doby kamennej ked som začínal s maxom. som videl taký tutoš na Video post priamo v maxe. Konkretne sa tam riešil bullet time so 100 kamerami. z čoho každá jedna vyrenderovala jeden pic.

presne ti to nepoviem lebo by som teraz aj tak hádal.