Jak renderovat animaci s videem v pozadí

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/0 > >>
7 příspěvků
20.03.2008 18:51
Vacuity
Uživatel

Davvid: ak pouzivas MR a mas zapnute FG tak to blikat moze skus dat vecsiu kvalitu
20.03.2008 18:24
ikonka
Uživatel

shinnok: hm sakryš,..asi chyba neni tam kde jsem myslel .)..to nahrazování totiž nedělám ja, ale kamarád, a pořád řikal že mu to hází bílej okraj, a když to teď zkoušim ja, tak je to v pohodě,,..no akorát trošku bliká stín a nechápu proč.. .)
.. sry myslel sem že je v tom nějakej větší error .) ale to blikání mě docela štve .D..nevíte čim to je?..animovaný světla se ve scéně nevyskytujou..
18.03.2008 13:59
PetoBoso
Uživatel

: hej tak to robim aj ja.
18.03.2008 11:10
Uživatel

Vítěz 3DStudio Challenge!
tak v kompozicnim programu uprav tu alfa masku - dej ji trosku maznute okraje cimz se zbavis toho bileho okraje. stiny si muzes vyrenderovat v zvlastnim pass a pak je bdues mit "polopruhledne"

jinak asi nevim, co resis za problem
18.03.2008 09:38
shinnok
Admin

do akych formatov ukladas render z maxa?
18.03.2008 09:37
shinnok
Admin

boze .. tak naco to rendrujes na bielom pozadi??
v akom softe to spajas?
tiene sa ti zafarbia do seda ked maju priesvitnost.. ked su na bielom pozadi-- to je logicke..
ak ti to robi problem tak si zduplikuj postprodukcne dany 3d objekt.. postavu v postprodukcii.
17.03.2008 21:59
ikonka
Uživatel

ahoj, mam takovou otázku, v poslední době modeluju postavu do reálných, předem natočených scén, a v maxu postavu "dosadim" do pozadí. ale vkládat video pomoci environment .-&gt; background nebo jak to tam je bych nerad dělal, protože pak můžu dělat úpravy jen na celém videu a spíš bych potřeboval abych mohl tu animaci ještě nějak postprodukčně upravit před "smícháním s videem které má vyplnit pozadí...zkoušel jsem to pomocí alpha kanálů ale když jsem si vyrenderoval videa a snažil pak pozadí nahradit jinym obrázkem, okolo postavy byly nějaký bílý pixely (při renderování jsem použil bílé pozadí, tak proto :)..a hlavně stíny se zbarvily do šeda..nenapadá někoho lepší způsob jak by šel render provést?..