špatný max soubor

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/0 > >>
6 příspěvků
21.06.2010 08:12
ikonka
Uživatel

Nejak jsem na to ukladani jinam kakal no. Ja to dolal docela houfne, pak jsem na to zase na cas prdel a autobacky nemam protoze jsem mezi tim delal neco jineho coz mi je prepsalo :-( Ja jsem holt hodne duverivej clovek co veri ze to potebovat nebude a ejhle, budu na to muset zacit pamatovat.
21.06.2010 00:30
Obolus
Uživatel

btw koukal jses do autobackupu? tam se prubezne soubory ukladaj.
21.06.2010 00:29
Obolus
Uživatel

si to neukladas prubezne? ja mam od kazdy prace vzdy nekolik souboru a kdyz tam neco dalsiho dodelam, tak ho preulozim s novym vyssim cislem.
19.06.2010 16:53
ikonka
Uživatel

No, zkusil jsem to a je to o nicem protoze to ma 104Mb a nahralo se to tam tak za...5s a i zabaleni je jednak strasne rychle a jednak to ma pak cca 700kb cili odhaduju ze to je neco dat na zacatku, zbytek sama nula. Zajimave ze jak tak vidim tak tech souboru tam mam vic z te slozky ktere pisou to same pritom jsem je nepouzival. Jestli tam jsou spatne segmenty disku nebo co...
Kazdopadne mi to vzalo chut cokoliv zacit delat :-(
19.06.2010 14:14
evolutionn
Admin

tak to niekam upni a hod sem link
19.06.2010 11:14
ikonka
Uživatel

Čaute lidi. Jsem v háji. Chci otevřít soubor max a píše mit to failed. Ani merge nic neudělá, ani autoback nemam protože jsem mezi tim dělal něco jiného takže se to přepsalo.&lt;div&gt;Je to fakt super protože se jedná o tu scénku s hradem a už jednou jsem o ni přišel. Po třetí ji fakt dělat nebudu. Asi osud abych ji neudělal nebo co... Fakt mě to mrtě štve :-( Klidně soubor někam upnu jestli by někdo věděl co stim, je mi to jedno hlavně když to budu moct dokončit.&lt;/div&gt;