Nastavenie Blueprintov

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/0 > >>
4 příspěvků
14.05.2010 13:20
ikonka
Uživatel

Ano tie blueprinty su zobrazene cez background. Placnut ich na plane je asi najlepsie riesenie, takze dakujem za radu ;)
14.05.2010 13:11
PetoBoso
Uživatel

nedavaj to do pozadia ale aplikuj cez material na plane
14.05.2010 13:10
Obolus
Uživatel

ty blueprinty tam jsou nastaveny pres background? lepsi si je hodit na plane a ty dat stejny rozmery jako je rozliseni blueprintu. idealne pres matros kde mas show map (v tvym pripade diffuse) in viewport a das tomu standart matros se 100 selfillumination. pak muzes jeste odskrtnout show frozen in gray a zmrazit si je, aby se ti zbytecne pri modelovani neoznacovaly.
14.05.2010 12:25
ikonka
Uživatel

Zdravim. Chcel som si vyskusat tutorial na Fabiu z tejto stranky, no hned na zaciatku som narazil na problem. Dal som si do jednotlivych vyrezov pozadia podla navodu, no pri zoomovani sa mi tieto pozadia deformuju. Proste pri zoome sa mi pozadie akoby roztiahne do formatu 16:9. Staci vsak maximalizovat niektory z pohladov a vsetko sa vrati spat do normalu. Najlepsie je to vidiet na tomto videu : http://www.youtube.com/watch?v=U4Be3f1ItNg&lt;br&gt;Neviete prosim, co to sposobuje, pripadne, ci robim niekde chybu ja? Vdaka za pomoc.&lt;br&gt;