Vegetace a krajina - nejlepší pluginy

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/1 > >>
11 příspěvků
01.02.2010 13:33
ikonka
Uživatel

Jojo diky, tahle moznost me vubec nenapadla. Ja to takhle vlastne totiz nepouzivam tak mi to nedoslo, ale jde teda o to jestli ten vmesh uchovava id polygonu, ja to vcera prave zkousel poprve a byl jsem dost nadsenej kvalitou a rychlosti. Vim ze jsem objevil ameriku, kdybych tohle bejval pouzil u toho miho mlynu... tam jsem to nanasel prez paint,jaj...
01.02.2010 11:06
Obolus
Uživatel

PepaCheb: zamotal jsem se, proste budes scatterovat 1 objekt s 1 materialem, ale ten material bude ten multi..... co uz v sobe ma vic materialu :o)
01.02.2010 11:05
Obolus
Uživatel

PepaCheb: nevidim duvod, proc by to neslo. proste to bude multi/subobject material. jednotlivy polygony v ramci toho cu budes scatterovat (strom) budou mit ruzny id podle toho materialu (kura treba id 1 a hnedej matros, listy id2 a zelenej). nevim jak do toho vidis, abych ti nepsal neco co uz davno vis, ale kdyz mas 1 objekt s vice matrosema na sobe a das get material v material editoru, tak ti to automaticky nasakne uz ten multi/subobject matros.
01.02.2010 11:00
ikonka
Uživatel

Taky bych mel jeden maly dotaz a sem se to zrovna hodi. Da se u scatteru na objekt pouzit dva nebo vice materialu nebo jde jen jeden? Konkretne rekneme ze budu chtit delat stromy a potrebuju samozrejme material kury a listu takze rekneme 2 materialy.
30.01.2010 00:35
FrEdY
Uživatel

jean: Presne jak napsal Obolus.
29.01.2010 18:49
Obolus
Uživatel

jean: ja si projel par zakladnich tutorialu co jsou primo pod maxkem (jestli je nemas, tak jsou ke stazeni na ofiko strankach). pak nezavazne tvoril a dalsi tutorialy uz vyhledaval cilene na to, co me zajimalo. kdyz jsem mel uplne jen ty elementarni zaklady, tak jsem si zakladal wip a sbiral rozumy od jinejch...
29.01.2010 18:22
ikonka
Uživatel

ahoj, jsem začátečník a potrbuju pradit. Jak ste všichni začínali? nebo na čemn se učit? jen tutorialy? diky
26.01.2010 09:39
Manwë
Moderátor

FrEdY:
GroundWiz jsem zkousel, ukaz pak co vytvoris, jsem zvedav
26.01.2010 02:42
FrEdY
Uživatel

editováno 26.01.2010 11:00:29
Hraju si s tim vray scatterem. Bohuzel mam demo co se neda ukladat, takze na budouci praci ho nemuzu pouzit :(. Vue momentalne zkousim na export stromu a scenerie. Zkusim tu vegetaci rozhazet pomoci GroundWiz.
25.01.2010 22:03
PetoBoso
Uživatel

asi najlepsie by bolo vue, alebo ak pouzivas max a vray tak vray scatter