Mapovani textur

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/0 > >>
7 příspěvků
04.09.2008 14:31
ikonka
Uživatel

Super! Diky moc! Nakonec to je vzdycky nejaka uplna kravinka a jde to, jenze vetsinou tyhle drobnosti nikdy nikde nemuzu najit.
04.09.2008 13:26
PetoBoso
Uživatel

staci skolabsovat modifikator a zapecie sa to tam, samozrejme ze tie novovytvorene polygony treba namapovat znovu
04.09.2008 10:55
ikonka
Uživatel

Zdravim jeste jednou. Nechtel jsem delat novy topic tak to pisu sem, snad se toho nekdo vsimne... Mam takovej problem s tim ze uz mam "naUNVRAPOVANE" pobrezi (prechod pisek/trava) ale ted jsem bohuzel zjistil ze mi chybi par polygonu kde mam misto pisku travu ale kdyz se vratim tak se mi cely unvrap pokaka. Nejde to nejak obejti aby to zustalo zachovane? I kdyz potvrdim hlasku HOLD... nebo si unvrap ulozim a pak nactu tak to stejne je jinak.
Dekuju moc pokud nekdo poradi!
24.07.2008 10:25
ikonka
Uživatel

vertexpaint a sú aj iné možnosti... ak sa jedná o jednoduchú geometriu (napr. deformovaný plane) tak si vyselektuj polygóny kde chces prechod a v unwrape si ich zarovnaj, potom stačí použit tvoj gradient.
23.07.2008 17:12
ikonka
Uživatel

Aha, myslel jsem ze to jde i nejak jinak bez pouziti jedne velke namapaovane textury, je to preci jen exterier a bylo by to velike ale i tak diky.
Takovej blbej dotaz... Mel by nekdo zajem vytvorit outro video ke hre?
Jde o toto: http://freehry.doupe.cz/hry/free/new-castlevania/
je to freecko takze je to opravdu jen o tom chtit neco udelat, samozrejme mit jmeno ve hre a mit z toho radost :) Nebylo by to zadny dlouhy video tak max minuta, 2 postavy, krajina, hrad...
22.07.2008 18:38
Vacuity
Uživatel

PepaCheb: najlepsie si spravit ten gradient vo photoshope tam si ho aj vytvarujes a potom len unwrap alebo uvw map
22.07.2008 18:35
ikonka
Uživatel

Zdarvim zdejsi komunitu. (Doufam ze to sem muzu napsat, prinejhorsim me smazte tedy..)

Prosim muzete mi nekdo poradit jak "otacet" vytvorenou texturu na urcitych polygonech? Mam vytvorenou prechodovou texturu z travy do pisku prez gradient a chtel bych ji dat na breh vody ale samozrejme breh je ruzne tvarovany a nevim jak na to.

Tutorialy jsem hledal, videa taktez ale proste nevim jak na to.

Diky PepaCheb