Realflow_Pomoc

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/0 > >>
1 příspěvků
31.01.2009 14:21
ikonka
Uživatel

editováno 31.01.2009 14:45:03
Ahoj. Chtěl bych vědět jestli tady dělá někdo v Realflow. Potřeboval bych udělat text např. jedno písmenko tak že by kapka vody spadla na plochu a vytvarovala písmenko.
Zkoušel jsem to podle jednoho tutoriálu, ale ten je na verzi 3 ale já mám 4.3.8. Takže vytvořím si kapku pomocí emittor sphere, dále hodím gravitaci přiřadím jí j tý spheře pomocí Exclusive links (Práve v 3ce se to dělá pomocí scene tree, ale to ve 4ce nemůžu najít) Dále vytvořím volume a surface tension aby se ta kapka ve prostřed jakoby rosprostřela napž, když dělám písmenko C. Opět volume i surface přiřadím pomocí exclusive links na sphere. Dále přidám emittor Fill_Object jako object dám písmenko a nastavim fill volume jako yes. Tím se mi particly objevily v písmenku. Dále jestš přiřadím Fill:object k sphere pomocí exclusive links. Pak ještě nastavím typ particlu jako elastict. Ale po simulaci se vůbec nechce vytvarovat ta voda v písmenko ale dělá si co chce. Co mám špatně? Ještě v tutoriálu použily magic nastavily frame 40 na magic sílu na 0 set key a 41 na magic strenght 120. Takže mohlo by to být tím, že špatně přizařuji např fill object je spheře, ale ve 4 nemůžu najít nic jako scene tree.