lietajuce listy

Text
Editor
Anketa
Home
Help
Musíte být zalogováni.
<< < 0/0 > >>
7 příspěvků
23.09.2008 00:07
ikonka
Uživatel

caute tak uz som to spravil tak ako vravel arthurius...ale mam este jeden problem...ked tie lupene popadaju na zem tak su ako keby jeden v druhom...neviete ako sa to ta vyriesit ??
17.09.2008 14:40
TheArthurius
Uživatel

takze - vytvor si list (najlepsie plane a texturka),vytvor Wind smerom ktorym chces aby leteli a vytvor particle source a v particle view urob nasledovne: v event si to zariad tak aby si tam mal Birth (hodnoty su na tebe), Position icon (alebo object - na tebe), Force(tam pridaj Wind), Rotation, Shape Instance (tam pridaj ten list) a display. pohraj sa s hodnotami vetra - hlavne turbulenciu a frenkvenciu. bodol by efekt este ze pocas letu sa tie listy tocia pomaly ale zbuchal som to narychlo a v particloch nerobim dlho ale co som si to vyrenderoval tak to nebolo zle
dufam ze pomohlo ;-)
13.09.2008 13:06
Vacuity
Uživatel

samo: musis si to spravit sam treba len skusat Particle Flow a postupne na to prides
13.09.2008 13:03
lexus
Uživatel

no v mayi by si to spravil jednoducho cez particle instancers + nejake zakladne expresie ..ale myslim ze v maxe sa to da tiez, bohuzial o ziadnom takom tutore neviem
13.09.2008 01:25
ikonka
Uživatel

maiki: hej pouzivam max...to mi je jasne ze cez particle system sa to da len vravim nic som na nete nanasiel......
13.09.2008 00:51
maiki
Uživatel

samo: ak sa nemylim, ide to aj cez particle systems (este by bolo fajn povedat, aky soft pouzivas .... tipujem max ...) ... no a potom si vyrobis referencny lupen a ten nejako priradis tym particlom ...ale to si uz najdes v tutorialoch o particloch ....
13.09.2008 00:19
ikonka
Uživatel

Caute

Potreboval by som poradit.....potrebujem zanimovat listy , respektive lupene.......chcem aby lietaly na krajinou........vobec sa v animaci nevyznam preto to pisem tak polopate.....na nete som nenasiel ziaden tutor....ak o nejakm viete poprosim vas poslite.....alebo napiste ako na to ....